Kurs sternika motorowodnego Wrocław

Kurs sternika motorowodnego Wrocław, kurs motorowodny Wrocław

Zdobądź nowe umiejętności zapisując się na wyjątkowy kurs motorowodny we Wrocławiu. Szkolenia odbywają się na dynamicznych motorówkach pod okiem doświadczonych instruktorów zespołu Aquilo24. Dzięki naszej ofercie zyskasz cenną wiedzę, niezbędną do bezpiecznego prowadzenia szybkich jednostek pływających. Wybierz swój pakiet i skontaktuj się z nami w celu ustalenia dogodnego terminu. Szkolenia na sternika motorowodnego odbywają się w najlepszych marinach we Wrocławiu i trwają od kwietnia do listopada. Zdobądź patent ucząc się na dynamicznych motorówkach o mocy silnika 150 KM!

Kurs na motorówkę z egzaminem we Wrocławiu

Kurs motorowodny Wrocław

Ceny i opłaty

Kurs Premium: 990 zł 1299 zł

Kurs VIP: 1699 zł

egzamin: 250 zł, patent: 50 zł

teoria + praktyka

Szybkie pływanie na motorówce z silnikiem 150KM!

Zapisy tel. 693649081

 

 

Sternik motorowodny - uprawnienia

Prowadzenie jednostek motorowodnych, jachtów po wodach śródlądowych.

Prowadzenie jednostek motorowodnych, jachtów o długości kadłuba do 12 m po morskich wodach wewnętrznych oraz pozostałych wodach morskich w strefie do 2 Mn (mil morskich) od brzegu, w porze dziennej.

Osoby w wieku poniżej 16 roku życia maja prawo do prowadzenia jednostek motorowodnych, jachtów o mocy silnika do 60 kW (80 KM).

Posiadając patent motorowodny zyskujesz możliwość pływania na skuterach wodnych.

 

 Patent sternika Wrocław

Patent sternika motorowodnego

ceny

Pakiet Premium

cena: 990 zł 1299 zł

baza

dynamiczna motorówka o mocy 150 KM

wybitni instruktorzy

 

program

teoria

praktyka: 8-10 godz.

wymagania

ukończenie 14 roku życia

zdanie egzaminu teoretycznego i praktycznego

 

opłaty

osoby dorosłe: egzamin 250 zł + opłata za patent 50 zł

uczniowie do 26 roku życia: 125 zł + opłata za patent 25 zł

egzamin

Wrocław - każda niedziela od kwietnia do listopada

oczekiwanie na patent: 30 dni od dostarczenia dokumentów do PZMiNW

 

Zapisy 693649081

 

Zapisy na kurs motorowodny we Wrocławiu

Lepiej nie zwlekać i nie odkładać decyzji o zapisaniu się na kurs motorowodny we Wrocławiu. Szkolenia, egzamin, dokumenty, oczekiwanie na patent - ten proces chwilę trwa. Czasem do tego dochodzą zdarzenia losowe, jak zamknięcie szlaku wodnego z powodu wysokiego stanu wody i nasze plany o pływaniu motorówką w te wakacje już się nie spełnią. Aby tego uniknąć podpowiadamy, jak to wszystko wygląda i na co warto zwrócić uwagę. Policzmy to od samego początku.

  • Najpierw szukasz informacji i sprawdzasz różne oferty kursów motorowodnych. Załóżmy optymistycznie, że tego samego dnia znajdujesz ofertę w sam raz dla Ciebie i zapisujesz się na kurs motorowodny.
  • Zapisałeś się i czekasz na wyznaczony termin. W naszym przypadku szkolenia zaczynamy we środy. Jeżeli miałeś szczęście, to do najbliższej środy poczekasz maksymalnie 7 dni. Jeżeli chętnych jest dużo, to tydzień czekania nie wystarczy.
  • Kurs zaczynasz od wykładów teoretycznych. Zajęcia odbywają się przez 2 dni po 2 godziny dziennie.
  • Ukończyłeś teorie i umawiasz się na pływanie, aby zdążyć na niedzielny egzamin. Tak, u nas egzaminy odbywają się w niedzielę. Najpierw piszesz test, aby zaliczyć teorię i tego samego dnia podchodzisz do egzaminu praktycznego. Uwaga! Egzamin na patent odbywa się pod warunkiem, że nie występują zdarzenia losowe i szlak wodny jest otwarty.
  • Zdałeś egzamin na patent sternika motorowodnego. Ten dzień jest wyjątkowy i panuje wielka radość. Teraz wystarczą już tylko formalności.
  • Do Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego dostarczasz komplet dokumentów. Na ich stronie www wypełniasz formularz, uiszczasz opłatę za wydanie patentu, drukujesz wniosek, naklejasz swoje zdjęcie, podpisujesz wniosek, dołączasz dokument potwierdzający zdanie egzaminu na patent sternika motorowodnego. Polski Związek Motorowodny i Narciarstwa Wodnego znajduje się w Warszawie i dlatego najpierw udasz się na pocztę lub wezwiesz kuriera w celu dostarczenia dokumentów do Warszawy.
  • Wysłałeś dokumenty i czekasz na wydanie patentu. Polski Związek Motorowodny i Narciarstwa Wodnego ma na jego wydanie 30 dni i nie licz na szczęście, że Tobie uda się szybciej.

 

Ile trwa oczekiwanie na patent sternika motorowodnego?

Cały proces chwilę trwa i jak spóźnisz się z decyzją o zapisaniu na kurs motorowodny, to w te wakacje możesz już nie popływać. W normalnych i sprzyjających warunkach przyjmuje się 45 dni na zdobycie patentu sternika motorowodnego, ale tych dni może być więcej. Zapisując się na kurs na koniec czerwca, to prawdopodobnie patent sternika otrzymasz w 2 drugiej połowie sierpnia. Oczywiście jeżeli miałeś szczęście, na kursie było wolne miejsca, była sprzyjająca pogoda i nie zamknięto szlaku wodnego na 10 dni lub więcej.

Tak to wygląda więc nie zwlekaj. Jeżeli planujesz pływać motorówką, skuterem wodnym lub jachtem w te wakacje, to nie ma na co czekać!

 

Kontakt i zapisy 693649081

 

Najlepszy kurs motorowodny we Wrocławiu. Nauczysz się pływać dynamiczną motorówką z silnikiem 150 KM. Ta moc ma bardzo duże znaczenie dla Twoich umiejętności.

 

Atrakcje we Wrocławiu

Atrakcje

Rozrywka dla turystów i mieszkańców. Propozycje dla rodzin, dzieci, przyjaciół i oczywiście zakochanych. Kajaki, motorówki, rejs statkiem do ZOO. Polecane dla każdego kto chce odkrywać Wrocław i jego atrakcje.

Imprezy Wrocław

Imprezy

Ciekawe pomysły na organizację udanej zabawy we Wrocławiu. Imprezy polecane na wieczór panieński, wieczór kawalerski, urodziny, uroczystości rodzinne, integracje dla firm. Zdaniem wielu osób najlepsze w mieście!

Wrocław-atrakcje.pl

DLA TURYSTÓW, MIESZKAŃCÓW, FIRM I ❤️ZAKOCHANYCH

 

⭐⭐⭐ Organizacja imprez i atrakcji ⭐⭐⭐

Wroclaw-atrakcje.pl to portal organizatorów imprez i atrakcji we Wrocławiu. Jesteśmy przewodnikiem dla mieszkańców, turystów, a także firm szukających dobrych okazji w Internecie. Jesteśmy źródłem pomysłów dobrej zabawy, rozrywki i pomysłów na prezent. Mamy oferty dla jubilatów i solenizantów w każdym wieku. Organizujemy przyjęcia rodzinne i urodzinowe na każdą okazję - 18, 30, 40, 50, 100 urodziny! Z nami uda się każda impreza, a zwłaszcza integrująca ludzi. Organizujemy udane imprezy firmowe, małe i duże pikniki, eventy plenerowe. Mamy pomysły i atrakcje na wieczór panieński we Wrocławiu, szalony wieczór kawalerski oraz wiele innych okazji.

 

Imprezy firmowe

Jesteśmy gotowi zorganizować dowolną imprezę dla firm, a Wrocław i jego okolice oferuje wiele możliwości oraz dodatkowych atrakcji. Wydarzenie odbyć się może w restauracji, hotelu, pałacu a nawet na statku podczas rejsu. Możemy zaproponować wyjście do klubu lub w plener realizując program gry zespołowej i dobrej integracji. Nie ograniczamy się w pomysłach a tym bardziej w możliwościach ich realizacji. Znajdź swoją ofertę lub zadzwoń do nas i zapytaj. Chętnie doradzimy i sprawnie ją zorganizujemy. Oferty imprez firmowych ...

 

❤️ Wesela i przyjęcia ❤️

Organizujemy wesela i przyjęcia rodzinne na statkach we Wrocławiu. Oferujemy wiele elastycznych wariantów z kompleksową obsługą całej uroczystości lub obiadem weselnym w trakcie 3 godzinnego rejsu po Odrze. Nasze statki to także wspaniały środek transportu z pobliskiego kościoła na Ostrowie Tumskim do hotelu Wodnik. To bardzo wygodna i pełna wrażeń atrakcja dla nawet 140 osób. Niewątpliwie weselny rejs statkiem to wspaniała pamiątka na całe życie.

 

Pomysły na prezent

W naszym przewodniku po atrakcjach Wrocławia znajdziesz mnóstwo inspiracji jak sprawić radość swoim bliskim. Podpowiadamy jak wręczyć komuś wyjątkowy i wymarzony prezent. W naszym katalogu ofert mamy prezent dla Niej i dla Niego w każdym wieku. Pomyśleliśmy od dzieciach, rodzicach, dziadkach i oczywiście o zakochanych. Koniecznie zajrzyj do działu z pomysłami na prezent. Czy będzie to rejs statkiem, długa limuzyna lub kurs motorowodny tego nie wiemy, ale zawsze możesz liczyć na dobre rady, które chetnie udzielamy. Zobacz pomysły ...

 

⭐⭐⭐ Najlepsze atrakcje we Wrocławiu ⭐⭐⭐

Rejs statkiem to niewątpliwie obowiązkowa atrakcja Wrocławia. Umożliwia podzianie historycznego Ostrowa Tumskiego w niesamowitej atmosferze, którą generuje rzeka Odra. W sezonie od kwietnia do października udasz się w turystyczny lub prywatny rejs statkiem. Ostrów Tumski, ZOO, Politechnika, zabytkowe mosty, tętniąca życiem wyspa Słodowa i Tamka to trasa rejsu dla mniejszych statków do 50 pasażerów. Tylko one przepłyną pod niskimi mostami i odkryją przed podróżującymi wspaniałe widoki na zabytkowe oraz nowoczesne przestrzenie Wrocławia. Dlatego warto udać się na przystań Piaskową, Tumską lub Miłości i wybrać mniejszy statek Pirat lub Korsarz lub średni statek Kaczuszka.

 

Wypożyczalnia sprzętu wodnego

Na naszym portalu znajdziesz liczne oferty do wypożyczalni sprzętu wodnego "Zatoka Gondoli". To jedna z polecanych atrakcji Wrocławia. Czekają na Was kajaki, łodzie wiosłowe, rowery wodne i motorówki bez wymaganego patentu. Szukając pomysłu na prezent warto pomyśleć o przyjemnościach jakie daje samodzielne zwiedzanie szlaku wodnego. Bilet lub Voucher kupuj on-line bez stania w kolejce.

 

Kursy motorowodne

Wrocław to miasto, które nieustannie zaskakuje. Wraz z rozwojem infrastruktury rzecznej pojawiły się nowe możliwości i atrakcje. Zaczęły powstawać szkółki organizujące kursy na patent sternika motorowodnego. Wakacje na jachcie lub motorówce to cel i marzenie wielu osób. Marzenia trzeba spełniać dlatego warto zapisać się na kurs motorowodny we Wrocławiu. Czekaja na Was oferty od najlepszych instruktorów w mieście. Kurs na szybkiej motorówce z silnikiem 150 KM już brzmi jak małe wakacje.

Płatności on-line

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl