Egzotyczne życzenia z Afryki od Masajów - Nagranie wideo na zamówienie

Masajowie Kenia
  • nowość
Cena: 120,00 zł 120.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Życzenia urodzinowe od Masajów z Afryki

Unikalne życzenia od prawdziwych Masajów z Afryki! Krótki filmik wykonany na zamówienie dla wskazanej osoby. Filmik zostanie nakręcony w Afryce, w 100% przez Masajów, w którym wezmą swój udział. Będzie wyjątkowo oryginalny i szczery w swoim wykonaniu! Każdy nagranie jest inne, co jeszcze bardziej podkreśla jego personalizowane przesłanie.

 

W nagraniu Masajowie złożą życzenia dla wskazanej osoby. Wypowiedzą jej imię a następnie złożą życzenia w języku angielskim i masajskim. Ich język jest niezwykle melodyjny w swoim brzmieniu, co czyni nagranie bardzo oryginale. Oprócz życzeń starają się też pokazać coś ciekawego, zaśpiewać lub opowiedzieć o czymś z ich życia codziennego (w języku angielskim).

 

Masajowie

 

Życzenia z Afryki na zamówienie

Życzenia zostaną nagrane w Afryce na zamówienie dla wskazanej osoby. Ton życzeń będzie naturalny i z szacunkiem dla jego odbiorcy. Wybór scenerii zależy od  Masajów ponieważ zmieniają miejsca swojego pobytu w Kenii w zależności od panującej tam pory suchej lub deszczowej. Nagranie może zostać wykonane np. nad Oceanem Indyjskim, w wiosce znajdującej się w Amboseli National Park, w glinianej chatce, a przy odrobinie szczęścia nawet z widokiem na najwyższą górę Afryki Kilimandżaro!

 

To będzie bardzo oryginalna pamiątka dająca dużo radości obdarowanej osobie!

  • personalizowane życzenia urodzinowe z Afryki
  • wideo życzenia od Masajów z Kenii
  • czas realizacji: 3-7 dni

 

Góra Kilimandżaro

Chatka masajska Afryka

 

Prezent inny niż wszystkie!

To wyjątkowe nagranie da radość obdarowanej osobie i wsparcie finansowe dla Masajów w Afryce. Prezent inny niż wszystkie ponieważ duża część pieniędzy z zamówionego nagrania zostanie przekazana do jego wykonawców z Kenii. Dla Masajów to ogromne wsparcie i praca. Dla nas wszystkich to szansa na zrobienie czegoś dobrego i możliwość poznania bardzo mądrych życiowo ludzi z plemienia w Afryce. 

Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt w celu omówienia szczegółów.

Tel. 693 649 081

codziennie od godz. 9:00 do 21.00

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl