Laser Tag Wrocław Kwatera Główna

Kwatera Główna Wrocław

Chcesz poczuć adrenalinę i emocje jak z pola walki? Przyjdź do Laser Tag Wrocław Kwatera Główna ul. Sienkiewicza 8, gdzie czeka bitwa w laserowy paintball w mrocznym labiryncie. Laser Tag to gra zespołowa z dużą dawką adrenaliny i emocji. Dzięki niej poczujesz się jak żołnierz na polu walki! Wejdź do gry w Laser Tag. Kwatera Główna we Wrocławiu to miejsce spotkań ludzi, aktywności fizycznej, rozrywki i pomysł na imprezę urodzinową.

⭐⭐⭐⭐⭐

 

Laser Tag

Gra Laser Tag 2x 20 min. Kwatera Główna Wrocław

Gra Laser Tag 2x 20 min. Kwatera Główna Wrocław
Gra Laser Tag 2x 20 min. Kwatera Główna Wrocław

czas gry: 2x 20 min.
czas przebywania w lokalu: 60 min.
adrenalina i emocje jak na polu walki!

Cena:

60,00 zł

Bilet

Rozrywka dla młodzieży w Laser Tag Wrocław

Laser Tag to popularna forma rozrywki polegająca na grze w strzelanie z laserowych pistoletów. Jest świetną formą odreagowania dla osób w każdym wieku a zwłaszcza młodzieży! Gry tego typu pozwalają na rywalizację i zabawę z przyjaciółmi, a także na rozwijanie umiejętności taktycznych i logicznego myślenia. Wrocław jest miastem, w którym można znaleźć kilka miejsc do gry w Laser Tag, a jednym z najlepszym jest Kwatera Główna przy ul. Sienkiewicza 8a.

 

Pomysły na grę w Laser Tag

Jest mnóstwo powodów i okazji do przyjścia na grę zespołową do Laser Tag we Wrocławiu. Najczęściej są to spontaniczne okazje lub zaplanowane imprezy. Do grona stałych bywalców należą uczniowie szkół, którzy chętnie przychodzą na grę szukając odreagowania w trakcie roku szkolnego. Oto lista pomysłów na grę w laserowy paintball:

  • urodziny dla dzieci w Laser Tag Wrocław
  • aktywny wieczór kawalerski
  • impreza firmowa
  • spotkanie z przyjaciółmi
  • wycieczka szkolna "zielona szkoła"

 

Zapytaj o wolny termin

tel. 693649081

Atrakcje Wrocław

Atrakcje

Imprezy Wrocław

Imprezy

sposoby płatności

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl