Loty samolotem Wrocław

Organizujemy prywatne loty samolotem Cirrus 22T GTS, który jest prawdziwą limuzyną wśród podniebnych atrakcji. Jednosilnikowa maszyna amerykańskiego producenta CIRRUS AIRCRAFT zabiera na swój pokład do 3 pasażerów zapewniając maksimum komfortu!

  • loty widokowe Wrocław
  • loty z Wrocławia do Warszawa, Gdańska, Krakowa, Kołobrzegu, Szczecina i innych miast w Polsce
  • prywatne loty widokowe
  • loty VIP w dzień i w nocy

 

Organizujemy loty planowane i spontaniczne nawet dziś!

prywatne loty samolotem Wrocław
 

 

Loty widokowe i zapoznawcze Wrocław

Oferujemy Państwu loty z widokiem na panoramę Wrocławia, góry a nawet miejscowość, w której mieszkacie. Nasza podniebna atrakcja sprawdza się jako ekskluzywny prezent na szczególne okazje: urodziny, zaręczyny, rocznica ślubu. Świadczymy usługi wynajmu samolotu wraz z licencjonowanym pilotem, który zabiera na swój pokład do 3 osób (pasażerów).  W naszej ofercie znajdziecie różne pakiety minutowe w tym wyjątkowy 30 min. lot o zachodzie słońca lub romantyczny dla dwojga z dekoracją wnętrza samolotu i bukietem róż.

Zobacz także oferty lotu helikopterem dla 3 osób

Ekskluzywna atrakcja samolot Cirrus 22T GTS to ogromne przeżycie dosłownie na cały dzień! Siła emocji i chęć powrotu wspomnieniami do chwil lotu są tak mocne i dominujące, że jeszcze długo po wylądowaniu będą głównym tematem dnia. Scenariusz pakietu Exclusive zapewnia maksimum wrażeń ponieważ będziecie mieli jeszcze krótką sesję fotograficzną przy maszynie z czerwonym dywanem i lampką szampana. Najlepsze zdjęcia zamienimy na wspaniałą pamiątkę dla każdego uczestnika lotu widokowego.

Organizujemy loty planowane z wyprzedzeniem i spontaniczne nawet dziś!

 

Wynajem samolotu - loty widokowe dla biznesu i VIP

Podejmujemy się współpracy z firmami, gwiazdami show-biznesu, które oczekują szybkiego środka transportu z Wrocławia do Warszawy, Gdańska, Krakowa i innych miejsc na mapie Polski. Latamy w dzień i w nocy zapewniając naszym klientom maksimum komfortu. Świadczymy usługi dyspozycyjności pilota w oczekiwaniu na lot powrotny z miejsca lądowania do Wrocławia.

  • loty krajowe
  • loty w jedną i w dwie strony
  • loty dla osób ze świata show-biznesu

 

Sesje zdjęciowe i wynajem samolotu do udziału w filmie

Posiadamy zaplecze różnego rodzaju sprzętu lotniczego mogącego uczestniczyć w sesjach zdjęciowych, a nawet w planie filmu. Oferujemy wynajem samolotów ultralekkich 2 osobowe (1 + 1 pilot), ekskluzywnego samolotu Cirrus dla 4 osób (3 + 1 pilot) i czarnego helikoptera Robinson R44 dla 4 osób (3 + 1 pilot).

 

samolot Cirrus 22 GTS Wrocław

Kontakt tel. 693649081

Sesje zdjęciowe i filmowe z udziałem samolotów odbywać się mogą na lotnisku Szymanów we Wrocławiu. Sesje zdjęciowe i filmowe z udziałem helikoptera odbywać się mogą na lotnisku Szymanów we Wrocławiu i w plenerze po wzajemnych ustaleniach.

 

Atrakcje Wrocław

Atrakcje

Imprezy Wrocław

Imprezy

sposoby płatności

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl