Statek pasażerski Kaczuszka

Zaprasza mieszkańców oraz turystów Wrocławia na rejs statkiem pasażerskim Kaczuszka. Skorzystaj z naszej oferty kupując bilet online z rezerwacją miejsca na wybrany rejs.

Statek Kaczuszka to oldskulowa jednostka pływająca z czasów PRL. Jego atutem jest niska konstrukcja pozwalająca na przepłynięcie pod mostami z możliwością podziwiania dodatkowych atrakcji np. Uniwersytet Wrocławski, wyspa Słodowa, most Pomorski i wiele innych. Statek posiada dwa pokłady (otwarty i zadaszony), mini barek z napojami i toaletę. Statek Kaczuszka polecany jest do prywatnego wynajmu np. imprezy firmowe, 40 urodziny.

 

Impreza na statku Kaczuszka we Wrocławiu

Organizujemy imprezy na statku Kaczuszka we Wrocławiu. Urodziny, imprezy firmowe, wieczory panieński, wieczory kawalerskie, uroczystości rodzinne. Oferujemy wynajem statku, kompleksową organizację i obsługę imprezy. Zabawa na statku Kaczuszka to rewelacyjny pomysł na wiele okazji. U nas możesz wynająć statek i wybrać wiele wariantów opcji dodatkowych. Istnieje możliwość wniesienia własnego alkoholu. Statek Kaczuszka posiada 2 pokłady, stanowisko grillowe i toaletę. Jest doskonale przygotowany do przyjęcia nawet 55 osób. Zapraszamy na najlepszą imprezę na Odrą we Wrocławiu. Zapewniamy wspaniałe widoki na miasto, znane mosty i wiele atrakcji nad rzeką. Trasa rejsu statkiem Kaczuszka obejmuje: Ostrów Tumski, wyspę Słodową, wyspę Tamka, most Grunwaldzki, most Pokoju, most Macieja, dom na wodzie, bulwar Xawerego Dunikowskiego, wybrzeże przy Politechnice Wrocławskiej.

 

Zadzwoń i zapytaj o wolny termin

693649081

Atrakcje Wrocław

Atrakcje

Imprezy Wrocław

Imprezy

sposoby płatności

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl