Wypożyczalnia motorówek we Wrocławiu

wypożyczalnia motorówek wrocław

Zatoka Gondoli to jedyna wypożyczalnia motorówek we Wrocławiu w samym sercu miasta. Wystarczy przyjść lub kilka kliknięć, aby szybko i wygodnie kupić bilet online i dokonać rezerwacji. Mamy 6 motorówek Worker, pomarańczowe motorówki Apollo i Avatar, a nawet szybką motorówkę Sea Ray z silnikiem 115 KM do wypożyczenia z patentem sternika motorowodnego. Oprócz samych motorówek mamy jeszcze 40 kajaków, 3 łódki wiosłowe Gondola i Tawernę z zimnymi napojami, przekąskami i słodkościami.

 

Kontakt tel. 693649081

Adres: Jana Ewangelisty Purkyniego 9, 50-155 Wrocław

mapka ...

 

Wypożyczalnia motorówek

Kurs motorowodny Wrocław

KURSY MOTOROWODNE

 

Wynajem motorówek Wrocław

REJS ZE STERNIKIEM

 

Wypożyczalnia motorówek i wynajem łodzi Wrocław

Na naszym portalu kupisz bilet i dokonasz rezerwacji w wypożyczalni sprzętu wodnego Zatoka Gondoli. Ta bardzo atrakcyjnie położona  wypożyczalnia motorówek we Wrocławiu znajduje się w pobliżu Ostrowa Tumskiego i wielu innych atrakcji w sercu miasta. Bilet zamawiasz online, dzwonisz na numer telefonu podany na bilecie i rezerwujesz termin. Gotowe - Twoja motorówka jest zarezerwowana i czeka na Ciebie! Do wypożyczalni przychodzisz na umówioną godzinę, omijasz kolejkę i udajesz się do obsługi. Bilet okazujesz w telefonie lub w wersji papierowej. W Zatoce Gondoli prowadzimy wypożyczanie motorówek i wynajem łodzi we Wrocławiu.

 

  • motorówka Apollo

Pomarańczowa motorówka Apollo z silnikiem 10 KM to nasz hit od 2020 roku. Do jej kierowania nie musisz posiadać patentu sternika motorowodnego. Jest wygodna w prowadzeniu ponieważ posiada kierownice i manetkę do zmiany biegu. Dzięki temu z łatwością i wyczuciem popłyniesz w samodzielny rejs po wyznaczonym szlaku wodnym. Oprócz kierownicy posiada wygodne siedzenia dla osoby sterującej i pasażera. Motorówka Apollo zabiera na swój pokład aż 6 osób. 

 

  • motorówka Avatar

Motorówka Avatar to najnowsza jednostka w wypożyczalni Zatoka Gondoli we Wrocławiu. Do jej prowadzenia nie musisz mieć patentu sternika motorowodnego. Avatar posiada silnik 10 KM, daszek chroniący przed słońcem, 2 wygodne siedzenia i 4 siedzenia na bakistach. Motorówka zabiera na swój pokład aż 6 osób i jest wygodna w prowadzeniu. Avatar jest motorówką, która posiada kierownice i manetkę do zmiany biegu. Dzięki temu z łatwością i wyczuciem popłyniesz w samodzielny rejs po wyznaczonym szlaku wodnym. Motorówka to młodszy brat bliźniak pomarańczowej motorówki Apollo. Obie jednostki przypominają motorówki typu WOPR.

 

Zatoka Gondoli

Zapraszamy do wypożyczalni od kwietnia do końca września. Pracujemy 7 dni w tygodniu w godzinach od 11 do zachodu słońca. Zatoka Gondoli znajduje się w sąsiedztwie Muzeum Narodowego, Panoramy Racławickiej, bulwaru Xawerego Dunikowskiego, mostu Pokoju i innych atrakcji Wrocławia.

 

Kontakt 693649081

Adres: Jana Ewangelisty Purkyniego 9, 50-155 Wrocław

Mapa dojazdu

 

Atrakcje Wrocław

Atrakcje

Imprezy Wrocław

Imprezy

sposoby płatności

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl