Wypożyczalnia motorówek Wrocław

wypożyczalnia motorówek wrocław

Zatoka Gondoli to jedyna wypożyczalnia motorówek we Wrocławiu w samym sercu miasta. Wystarczy przyjść lub kilka kliknięć, aby szybko i wygodnie kupić bilet online i dokonać rezerwacji. Mamy 6 motorówek Worker, pomarańczowe motorówki Apollo i Avatar, a nawet szybką motorówkę Sea Ray z silnikiem 115 KM do wypożyczenia z patentem sternika motorowodnego. Oprócz samych motorówek mamy jeszcze 40 kajaków, 3 łódki wiosłowe Gondola i Tawernę z zimnymi napojami, przekąskami i słodkościami.

 

Kontakt tel. 693649081

Adres: Jana Ewangelisty Purkyniego 9, 50-155 Wrocław

mapka ...

 

Wypożyczalnia motorówek

Wypożyczalnia motorówek i wynajem łodzi Wrocław

Na naszym portalu kupisz bilet i dokonasz rezerwacji w wypożyczalni sprzętu wodnego Zatoka Gondoli. Ta bardzo atrakcyjnie położona wypożyczalnia motorówek znajduje się w pobliżu Ostrowa Tumskiego i wielu innych atrakcji w sercu miasta Wrocław.

Bilet zamawiasz online, dzwonisz do wypożyczalni i rezerwujesz termin. Twoja motorówka jest zarezerwowana i czeka na Ciebie! Do wypożyczalni przychodzisz na umówioną godzinę, omijasz kolejkę i udajesz się do obsługi. Bilet okazujesz w telefonie lub w wersji papierowej. W Zatoce Gondoli prowadzimy wypożyczanie motorówek i wynajem łodzi we Wrocławiu.

 

Motorówka Apollo

Pomarańczowa motorówka Apollo z silnikiem 10 KM to nasz hit! Do jej kierowania nie musisz posiadać patentu sternika motorowodnego. Jest wygodna w prowadzeniu ponieważ posiada kierownice i manetkę do zmiany biegu. Dzięki temu z łatwością i wyczuciem popłyniesz w samodzielny rejs po wyznaczonym szlaku wodnym. Oprócz kierownicy posiada wygodne siedzenia dla osoby sterującej i pasażera. Motorówka Apollo zabiera na swój pokład aż 6 osób. 

 

Motorówka Avatar

Motorówka Avatar to najnowsza jednostka w wypożyczalni Zatoka Gondoli. Do jej prowadzenia nie musisz mieć patentu sternika motorowodnego. Avatar posiada silnik 10 KM, daszek chroniący przed słońcem, 2 wygodne siedzenia i 4 siedzenia na bakistach. Motorówka zabiera na swój pokład do 6 osób i jest wygodna w prowadzeniu. Avatar posiada kierownice i manetkę. Dzięki temu z łatwością i wyczuciem popłyniesz w samodzielny rejs po wyznaczonym szlaku wodnym.

 

Motorówka Panamera - rejs ze sternikiem

Jeżeli wolicie przepłynąć się ze sternikiem naszą "rakietą" niż wypożyczyć motorówkę do samodzielnego prowadzenia to mamy coś ekstra! Jedyna w swoim rodzaju, 6 metrowa motorówka Panamera typu Power Boat z długim i zadartym dziobem. To nietuzinkowa jednostka o bardzo wyróżniającej się sylwetce. Już sam jej widok mocno przykuwa uwagę. Posiada mocny silnik 90KM o pięknym brzmieniu i daje mnóstwo przyjemności z pływania.

Oferujemy rejsy spacerowe z naszym sternikiem, który zabierze Was w najlepsze miejsca nad Odrą. Zobaczycie Stare Miasto od strony Gmachu głównego Uniwersytetu Wrocławskiego, popularne wyspy i liczne atrakcje nad rzeką. Jeżeli wybierzecie wariant spacerowy z elementami szybkiego pływania to poczujecie wiatr we włosach. To ciekawa propozycja dla par lub małej grupy przyjaciół. Motorówka posiada 3 miejsca dla pasażerów i daje bardzo dużo frajdy z pływania.

 

Zatoka Gondoli

Zapraszamy do wypożyczalni od kwietnia do końca września. Pracujemy 7 dni w tygodniu w godzinach od 11 do zachodu słońca. Zatoka Gondoli znajduje się w sąsiedztwie Muzeum Narodowego, Panoramy Racławickiej, bulwaru Xawerego Dunikowskiego, mostu Pokoju i innych atrakcji Wrocławia.

 

Kontakt 693649081

Adres: Jana Ewangelisty Purkyniego 9, 50-155 Wrocław

Mapa dojazdu

 

Kurs motorowodny Wrocław

KURSY MOTOROWODNE

 

Wynajem motorówek Wrocław

REJS ZE STERNIKIEM

 

Atrakcje Wrocław

Atrakcje

Imprezy Wrocław

Imprezy

sposoby płatności

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl