17 pomysłów integracji na imprezy firmowe i spotkania we Wrocławiu

Imprezy firmowe Wrocław

Organizacja imprez dla firm i integracji w mieście Wrocław. Niezapomniane eventy, ciekawe spotkania biznesowe, atrakcje dla małych i dużych grup. To wszystko znajdziesz w Stolicy Dolnego Śląska z naszym udziałem. Zapraszamy na nietuzinkowe imprezy na wodzie, lądzie i w powietrzu. Wyśmienita zabawa dla firm przez cały rok!

Wydarzenia firmowe to bardzo ważne chwile mające wpływ na budowanie długofalowych relacje między pracownikami. Jesteśmy organizatorami niecodziennych imprez i atrakcji we Wrocławiu!

 • imprezy na statkach podczas rejsu po Odrze
 • lot biznesowy helikopterem nad Wrocławiem
 • integracje plenerowe z atrakcjami dla pracowników
 • wigilia firmowa
 • imprezy firmowe we Wrocławiu!

Kontakt tel. 693649081 

 

Imprezy firmowe Wrocław

Pomysły na imprezy integracyjne i wydarzenia firmowe we Wrocławiu

Integracja pracowników i związane z tym wydarzenia firmowe są idealnym momentem do zjednoczenia zespołu. W sezonie od wiosny do jesieni kiedy pogoda na dworze zachęca do przebywania na świeżym powietrzu warto zorganizować dużą imprezę na statku. Po pomysł, przypadnie państwu do gustu i będzie wspominany. Statek płynie od Ostrowa Tumskiego w stronę wyspy Opatowickiej. Podczas rejsu wszyscy świetnie się bawią, gra muzyka, a na stołach serwowane są wyśmienite posiłki z grilla.

To na co czekają państwa pracownicy przez cały jest oczywiście impreza firmowa czyli najważniejszy dzień w roku dla każdej organizacji. Takiego spotkania integracyjnego nie można sobie odmówić. Takich wrażeń i emocji nie doświadczysz w żadnym innym zakątku miasta, restauracji czy klubie.

 

Zobacz podobne oferty:  imprezy integracyjne we Wrocławiu

 

Organizacja imprez integracyjnych dla pracowników

Od lat podejmujemy się organizacji imprez integracyjnych dla pracowników firm we Wrocławiu. Wśród polecanych ofert znajdują się między innymi imprezy tematyczne np. zabawa w stylu lat 80-tych. Nie ma żadnych wątpliwości, że receptą idealnej imprezy integracyjnej jest dobry scenariusz definiujący rodzaj imprezy i formę integracji. Dbamy o każdy etap przygotowań i sam przebieg wydarzenia ponieważ wiemy, że idealna impreza integracyjna zbliża ludzi.

Zobacz oferty dla grupy do 25 osób: Pakiet imprezowy

 

Eventy plenerowe we Wrocławiu

Najlepsza integracja dla firm we Wrocławiu! Wyśmienita zabawa w luźnej atmosferze, dobrym humorem i gorącymi tańcami na statku. Zajmujemy się kompleksową organizacją eventów plenerowych nad Odrą we Wrocławiu. Zachęcamy Państwa do skorzystania z gotowego katalogu ofert lub złożenia zapytania według własnego pomysłu. Naszym priorytetem jest wyśmienita zabawa i pełne wsparcie organizacyjne. 

Zobacz ofertę dla grupy 50 osób: Impreza integracyjna na dużym statku

 

Pomysły na dobrą zabawę i integrację pracowników 

Wybierając ofertę i pomysły Wrocław-atrakcje wspierasz dynamiczny zespół myślący kategoriami dobrej zabawy i integracji ludzi. Doskonale wiemy jak ważna jest udana impreza firmowa dla pracowników dlatego w organizację tego wydarzenia angażujemy sie na 100%

Takie podejście przy organizowaniu imprez dla firm daje gwarancję świetnej zabawy i skuteczną integrację zespołu. Nasze imprezy na statku to hit we Wrocławiu! Będzie muzyka, wyśmienite jedzenie, coś mocniejszego, piękne widoki na miasto i najlepsza impreza integracyjna dla firm na jakiej byliście. Zapraszamy również na wspólne wyście na kajaki połączone z cateringiem i muzyką na Tawernie we Wrocławiu.

 

Impreza tematyczna jako pomysł na integracje firmową

Możemy zorganizować integrację firmową nad Odrą lub w innej części miasta. Zapewniamy catering, obsługę oraz muzykę jako ważny element dobrej zabawy i wyjazdów integracyjnych. Pomysłem tematycznej imprezy może być klimat lat 80 i 90. Do dyspozycji mamy zabytkowy pojazd Jelcz Ogórek i statek z czasów PRL o nazwie Kaczuszka. Takie połączenie atrakcji to forma idealnej imprezy, która się zawsze sprawdza. Uczestnikom imprezy nie zabraknie miejsca, a zwłaszcza na 2 pokładowym statku. Dla osób organizujących wyjazd integracyjny oferujemy pomoc event managera, który czuwa nad przebiegiem imprezy integracyjnej od pierwszych do ostatnich chwil jej trwania. rozmów.

 

Przykładowe menu imprezy firmowej

 • catering grillowy
 • catering grillowy z dodatkiem warzyw i serów
 • catering bankietowy
 • finger foods

Zobacz ofertę: Wycieczka po Wrocławiu zabytkowym autobusem Jelcz Ogórek

 

Zabytkowy autobus Jelcz Ogórek

 

statek Kaczuszka

Organizacja imprez firmowych, wyjazdy integracyjne

Warto organizować imprezy we Wrocławiu, w mieście które jest miejscem spotkań ludzi i świetnej zabawy. Dołożymy wszelkich starań, aby wyjazdy integracyjne dla pracowników państwa firmy był najlepszym wspomnieniem całego roku.

Co nas wyróżnia?

 • organizujemy małe i większe imprezy na statkach we Wrocławiu
 • mamy wyśmienite pomysły na imprezy integracyjne w tym tematyczne
 • prowadzimy zabawy integracyjne, zapewniamy muzykę i urozmaicony catering z napojami
 • organizujemy najlepsze imprezy firmowe tylko na polecanych statkach
 • możemy zorganizować zarówno małe spotkania firmowe oraz dużą imprezę!
 • przygotowania imprezy firmowej od A do Z
 • organizacja państwa imprezy w najlepszych rękach!

 

Zobacz oferty imprez firmowych dla małej grupy lub zapytaj o inna ofertę

Kontakt tel. 693649081

Atrakcje Wrocław

Atrakcje

Imprezy Wrocław

Imprezy

sposoby płatności

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl