Kajaki we Wrocławiu

Kajaki Wrocław wypożyczalnia

Bilety online na kajaki we Wrocławiu! Wystarczy tylko kilka kliknięć, aby szybko i wygodnie rezerwować sprzęt wodny z wypożyczalni Zatoka Gondoli. Dzięki Wrocław-atrakcje bilet zamawiasz online, dzwonisz do wypożyczalni i rezerwujesz termin. W zatoce czeka na Ciebie 40 kajaków, które wypożyczysz na 1 godzinę lub dłużej. Kajak to super pomysł i relaks! Niezwykłe widoki na historyczny Ostrów Tumski, mosty i atrakcje Wrocławia.

  • wypożyczalnia kajaków we Wrocławiu
  • kajaki 1 i 2 osobowe
  • dużo sprzętu, 2 sąsiadujące rzeki, fantastyczne widoki
  • najlepiej położona wypożyczalnia kajaków we Wrocławiu

WYPOŻYCZALNIA KAJAKÓW

Cisza, spokój, piękne widoki, błogi relaks. Tak czuje się każdy, kto wypożycza kajaki we Wrocławiu w najładniejszej zatoce w mieście. Zatoka Gondoli to jedyna wypożyczalnia kajaków w sercu miasta oferująca dostęp do sprzętu wodnego i najpiękniejszych tras. Bliskość Ostrowa Tumskiego, mostów, domu na wodzie, Politechniki, ZOO i rzeki Oławka stwarza wiele okazji do wiosłowania. Jeżeli chcesz poznać najpiękniejszą trasę to koniecznie udaj się do Oławki. Ta wyjątkowa dla kajakarzy rzeka znajduje się za mostem Grunwaldzkim przy domu na wodzie. Jest pełna otaczającej zieleni i dzikich ptaków. Spotkasz tam ludzi pragnących spokoju w otoczeniu natury i zieleni.

  

Wypożyczalnia sprzętu wodnego Zatoka Gondoli

Zapraszamy do wypożyczalni sprzętu wodnego od kwietnia do końca października. Pracujemy 7 dni w tygodniu w godzinach od 10 do zachodu słońca. Zatoka Gondoli znajduje się w sąsiedztwie Muzeum Narodowego, Panoramy Racławickiej, bulwaru Xawerego Dunikowskiego, mostu Pokoju i innych atrakcji Wrocławia.

 

Kontakt 693649081

Adres: Jana Ewangelisty Purkyniego 9, 50-155 Wrocław

Mapka dojazdu

 

Atrakcje Wrocław

Atrakcje

Imprezy Wrocław

Imprezy

sposoby płatności

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl