Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu

Wrocław, malownicze miasto na Dolnym Śląsku, słynie nie tylko z przepięknego Starego Miasta, ale również z jednego z najbardziej urokliwych jarmarków świątecznych w Polsce. Jarmark Wrocławski, organizowany od wielu lat, przyciąga tłumy zarówno lokalnych mieszkańców, turystów i grupy zorganizowane z całego kraju. To magiczne wydarzenie wprowadza niepowtarzalną atmosferę w zbliżające się Święta Bożego Narodzenia, oferując mnóstwo tradycyjnych wyrobów i ciekawych atrakcji.

Jarmark Wrocław

Świąteczny jarmark we Wrocławiu

Centralnym punktem świątecznego jarmarku jest Rynek we Wrocławiu, który przemienia się w bajkową krainę. Kolorowe stoiska z ręcznie robionymi ozdobami, regionalnymi przysmakami i unikalnymi prezentami tworzą niepowtarzalny klimat. Na stoiskach znajdziemy tradycyjne ozdoby choinkowe, ceramiczne wyroby, koronki i wiele innych wyrobów rzemieślniczych, które doskonale sprawdzą się jako prezenty świąteczne.

 

Jarmarkowe Atrakcje

Rejs statkiem po Odrze

Jedną z niezapomnianych atrakcji, którą można doświadczyć w trakcie trwania Jarmarku Bożonarodzeniowego jest rejs statkiem po malowniczej rzece Odrze. Wieczorny rejs, przy dźwiękach kolęd i podświetlonych mostach, to niepowtarzalna okazja, by podziwiać miasto z innej perspektywy. To przepiękna podróż, która sprawia, że świąteczna magia Wrocławia staje się jeszcze bardziej wyjątkowa.

 

Wycieczka meleksem

Wrocław, znany ze swojego uroku i magicznej atmosfery, staje się w okresie świątecznym miejscem, które przyciąga miłośników magii Bożego Narodzenia. Jednym z ciekawych sposobów na odkrywanie miasta w grudniu jest wycieczka meleksem. To nie tylko ekologiczna podróż, to prawdziwe doświadczenie kulturowe. Ozdobione światełkami i świątecznymi dekoracjami meleksy dodają jeszcze większego uroku a poczęstunek tradycyjnym grzańcem podczas wycieczki ucieszy każdego. 

 

Atrakcje Wrocław

Atrakcje

Imprezy Wrocław

Imprezy

sposoby płatności

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl