Lot helikopterem Wrocław

Wybierz prawdziwą podniebną przygodę! Niecodzienny lot helikopterem nad Wrocławiem. To wspaniałe chwile warte doświadczenia zwłaszcza na szczególne okazje. Zapraszamy na pokład śmigłowca Robinson R44, który jest w stanie zabrać aż trzech pasażerów. Wzbij się w niebo w gronie najbliższych i podziwiaj otaczający świat z lotu mechanicznego ptaka. Lot śmigłowcem z widokiem na panoramę miasta.

Lot helikopterem

Lot widokowy na prezent

Skorzystaj z naszej oferty i zaszalej jak nigdy dotąd! Proponujemy fantastyczną pamiątkę w postaci lotu helikopterem jako pomysł na prezent. To jeszcze nie koniec wyśmienitych atrakcji ponieważ na lotnisko możecie pojechać ekskluzywną limuzyną XXL. Ona zabierze Was również z powrotem do Wrocławia (zadzwoń i zapytaj o ofertę w pakiecie).

Nasza oferta może być tajemniczym prezentem lub pomysłem na odlotową imprezę w najbliższym gronie. Lot helikopterem lub kompleksowy pakiet niecodziennymi atrakcji sprawdzi się na absolutnie wyjątkowe okazje. Szczególnie polecamy jako:

 • prezent na 30, 40, 50 urodziny
 • prezent dla seniora
 • rocznicę ślubu
 • pomysł na oryginalne zaręczyny

 

Latamy 365 dni w roku!

 

Scenariusz pakietu atrakcji

Na lot helikopterem zabierzemy Was długą i ekskluzywną limuzyną amerykańskiej marki Lincoln, Chrysler lub Hummer. Wszystko zależy od liczebności grupy. Przejazd zaczniemy we Wrocławiu z uzgodnionego wcześniej adresu. W imprezowym klimacie dojedziemy do lotniska Szymanów, które może być totalnym zaskoczeniem dla pozostałych uczestników planowanego wydarzenia. Na lotnisku będzie czekać główna atrakcja czyli lot helikopterem z widokiem na panoramę  Wrocławia.

Czas lotu śmigłowcem i ilość zmian możemy elastycznie planować w ramach różnych budżetów. Jednorazowo na pokład helikoptera zabieramy do 3 osób (o łącznej wadze nie przekraczającej 250 kg). W tym czasie pozostali uczestnicy stąpający po ziemi bawią się przy dźwiękach muzyki i podziwiają niebo. Po zakończeniu lotu zostanie wzniesiony toast szampanem, który będzie sygnałem do dalszej przygody. Z lotniska wracamy do Wrocławia do wybranej restauracji lub klubu. Tak przedstawia się proponowany przez nas scenariusz z waszym udziałem.

 

Ile kosztuje lot helikopterem - Wrocław

Cena lotu na wyłączność zależy od jego czasu. Jednorazowo na pokład śmigłowca możemy zabrać od 1 do 3 pasażerów (łączna waga pasażerów max. 250 kg). Oto przykładowe ceny za lot helikopterem z widokiem na panoramę Wrocławia.

 • lot 15 min.: 1199 zł
 • lot 20 min.: 1599 zł
 • lot 30 min.: 2337 zł

Cena lotu śmigłowcem w pakiecie imprezowym z transportem limuzyną XXL w dwie strony (Wrocław - lotnisko - Wrocław) zaczyna się od 2699 zł.

 • przybliżony czas pakietu: 2,5 godz.

 

Wynajem helikoptera Wrocław

Prywatny lot śmigłowcem pozwala na szybkie i wygodne przemieszczanie się zwłaszcza w celach biznesowych. Oferujemy wynajem helikoptera z doświadczonym i licencjonowanym pilotem. Jesteśmy otwarci na okazjonalne zlecenia oraz długofalową współpracę.

Latamy z Wrocławia do Warszawy, Gdańska, Krakowa, Poznania i wielu innych punktów w Polsce. Ceny wynajmu różnią się w zależności od trasy, czasu trwania lotu, czasu postoju itd. Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów na podstawie, których dokonujemy wyceny.

 • Wrocław - Warszawa
 • Wrocław - Gdańsk
 • Wrocław - Kraków
 • Wrocław - Poznań
 • Inne miasta i miejscowości w Polsce

 

 

Czytaj także: Lot balonem

Atrakcje Wrocław

Atrakcje

Imprezy Wrocław

Imprezy

sposoby płatności

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl