Lot helikopterem Wrocław

lot helikopterem Wrocław

Wybierz prawdziwą podniebną przygodę! Niecodzienny lot helikopterem nad Wrocławiem. To wspaniałe chwile warte doświadczenia zwłaszcza na szczególne okazje. Zapraszamy na pokład śmigłowca Robinson R44, który jest idealny dla 3 osób (pasażerów). Wzbij się w niebo w gronie najbliższych i podziwiaj otaczający świat z lotu mechanicznego ptaka. Lot śmigłowcem z widokiem na panoramę miasta.

Organizujemy loty planowane i spontaniczne nawet dziś!

Lot widokowy na prezent

Skorzystaj z naszej oferty i zaszalej jak nigdy dotąd! Proponujemy fantastyczną pamiątkę w postaci lotu helikopterem jako pomysł na prezent. To jeszcze nie koniec wyśmienitych atrakcji ponieważ na lotnisko możecie pojechać ekskluzywną limuzyną XXL. Ona zabierze Was również z powrotem do Wrocławia (zadzwoń i zapytaj o ofertę w pakiecie).

Nasza oferta może być tajemniczym prezentem lub pomysłem na odlotową imprezę w najbliższym gronie. Lot helikopterem lub kompleksowy pakiet niecodziennymi atrakcji sprawdzi się na absolutnie wyjątkowe okazje. Szczególnie polecamy jako:

 • prezent na 30, 40, 50 urodziny
 • prezent dla seniora
 • rocznicę ślubu
 • pomysł na oryginalne zaręczyny

 

Latamy 365 dni w roku!

 

 

Scenariusz pakietu atrakcji

Na lot helikopterem zabierzemy Was długą i ekskluzywną limuzyną amerykańskiej marki Lincoln, Chrysler lub Hummer. Wszystko zależy od liczebności grupy. Przejazd zaczniemy we Wrocławiu z uzgodnionego wcześniej adresu. W imprezowym klimacie dojedziemy do lotniska Szymanów, które może być totalnym zaskoczeniem dla pozostałych uczestników planowanego wydarzenia. Na lotnisku będzie czekać główna atrakcja czyli lot helikopterem z widokiem na panoramę  Wrocławia.

Czas lotu śmigłowcem i ilość zmian możemy elastycznie planować w ramach różnych budżetów. Jednorazowo na pokład helikoptera zabieramy do 3 osób (o łącznej wadze nie przekraczającej 250 kg). W tym czasie pozostali uczestnicy stąpający po ziemi bawią się przy dźwiękach muzyki i podziwiają niebo. Po zakończeniu lotu zostanie wzniesiony toast szampanem, który będzie sygnałem do dalszej przygody. Z lotniska wracamy do Wrocławia do wybranej restauracji lub klubu. Tak przedstawia się proponowany przez nas scenariusz z waszym udziałem.

 

Ile kosztuje lot helikopterem - Wrocław

Cena lotu na wyłączność zależy od jego czasu. Jednorazowo na pokład śmigłowca możemy zabrać od 1 do 3 pasażerów (łączna waga pasażerów max. 250 kg). Oto przykładowe ceny za lot helikopterem z widokiem na panoramę Wrocławia.

 • lot 15 min.: 1199 zł
 • lot 20 min.: 1599 zł
 • lot 30 min.: 2337 zł

Cena lotu śmigłowcem w imprezowym pakiecie z transportem limuzyną XXL w dwie strony (Wrocław - lotnisko - Wrocław) zaczyna się od 2699 zł.

 • przybliżony czas pakietu: 2,5 godz.

 

 

Wynajem helikoptera Wrocław

Prywatny lot śmigłowcem pozwala na szybkie i wygodne przemieszczanie się zwłaszcza w celach biznesowych. Oferujemy wynajem helikoptera z doświadczonym i licencjonowanym pilotem. Jesteśmy otwarci na okazjonalne zlecenia oraz długofalową współpracę.

Latamy z Wrocławia do Warszawy, Gdańska, Krakowa, Poznania i wielu innych punktów w Polsce. Ceny wynajmu różnią się w zależności od trasy, czasu trwania lotu, czasu postoju itd. Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów na podstawie, których dokonujemy wyceny.

 • Wrocław - Warszawa
 • Wrocław - Gdańsk
 • Wrocław - Kraków
 • Wrocław - Poznań
 • Inne miasta i miejscowości w Polsce

 

 

Czytaj także: Lot balonem

Atrakcje Wrocław

Atrakcje

Imprezy Wrocław

Imprezy

sposoby płatności

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl