Lot widokowy awionetką Wrocław

Cena: 599,00 zł 599.00
ilość lot

towar niedostępny

* - Pole wymagane

Opis

Lot awionetką Wrocław-Szymanów

Wspaniała atrakcja polecana na spontaniczne i szczególne okazje! Lot widokowy awionetką dla 1 osoby. Startujemy z lotniska Szymanów jedyne 17 km od Rynku we Wrocławiu. 

 • lot awionetką z Wrocławia dla 1 osoby!
 • nowoczesny samolot Remos GX
 • wspaniały prezent na szczególne okazje!
 • polecana atrakcja na 18, 30, 40, 50 urodziny!
 • prezent na rocznicę ślubu dla niej lub dla niego!
 • doskonały lot na start sztuki pilotażu!

 

Ten lot może być początkiem dłuższej przygody ze statkami powietrznymi typu awionetka! Oprócz lotów widokowych organizujemy szkolenia prowadzące do zdobycia licencji lotniczej!

 

awionetka Wrocław Szymanów

Kontakt tel. 693649081

W trakcie lotu z widokiem na panoramę Wrocławia będą omawiane podstawowe elementy sztuki pilotażu. Przez kilka chwil nasz pasażer przejmie ster i poczuje magię samodzielnego latania. Uwaga! Na życzenie specjalne wykonamy kilka akrobacyjnych zwrotów, które pozwolą poczuć duże przeciążenia! 

 

lot awionetką Wrocław

Lot samolotem Remos GX z widokiem na panoramę Wrocławia

Jeżeli szukasz niebanalnego i zaskakującego prezentu dla bliskiej Ci osoby, to nasza podniebna atrakcja będzie idealnym pomysłem na wiele okazji. 2 osobowy ultralekki samolot Remos GX spełni wszelkie oczekiwania. Awionetka rozpędza się do prędkości 198 km/godz. umożliwiając podziwianie panoramy Wrocławia z zupełnie innej perspektywy. To będzie lot pełen niesamowitych emocji, który daje dużo frajdy zarówno przed jak i w trakcie samego wydarzenia!

Co nas wyróżnia?

Doskonale wiemy, że czas spędzony w powietrzu upływa bardzo szybko! Naszym celem jest zaoferowanie prawdziwej  przyjemności z latania! Właśnie dlatego oferujemy loty 20 i 30 minutowe a nie krótkie np. 10 minutowe. Dobrze zaplanowane chwile na lotnisku w obecności pilota i maszyny, a później w powietrzu pozwolą lepiej zapamiętać ten niezwykły czas!

Mamy wielką nadzieję, że Twój lot będzie tylko wstępem i zachętą do dalszego zgłębiania sztuki pilotażu. Osoby pragnące latać samodzielnie zapraszamy na kurs prowadzący do egzaminu i uzyskania licencji pilota turystycznego. Licencja upoważnia do wykonywania lotów niekomercyjnych na samolotach jednosilnikowych.

 

Wybierz swój plan lotu

Standard

 • lot realizowany w dniu wyznaczonym przez organizatora. Najczęściej są to dwie daty w miesiącu (jedna w tygodniu i jedna w weekend).

Premium i Exclusive

 • lot realizowany w dniu zaproponowanym przez klienta. Najlepsza opcja jako prezent w dniu urodzin, rocznicy ślubu itp.

 

Pakiet Exclusive na prezent

Zachęcamy do rozszerzenia naszej oferty o pakiet, który jest idealnym dopełnieniem lotu wykupionego jako prezent. Pakiet Exclusive obejmuje wszystkie niezbędne elementy zaskoczenia:

 • wejście do samolotu po czerwonym dywanie o długości 4m
 • sesja fotograficzna przed startem i po wylądowaniu
 • oprawa muzyczna
 • pamiątka ;)
 • na życzenie zrobimy kilka szybkich zwrotów w powietrzu pokazujących niesamowity potencjał samolotu!

 

Latamy samolotem 365 dni w roku! Realizujemy loty widokowe i widokowo-turystyczne do wielu miejsc w Polsce

Spotykamy się na lotnisku Szymanów 15-20 min. przed zaplanowaną godziną lotu. Na miejscu można skorzystać z bezpłatnego parkingu, który znajduje się tuż przy bramie wjazdowej na obiekt.

 

loty widokowe samolotem Wrocław

Pakiet Exclusive na prezent!
tel. 693649081

Co może mieć wpływ na organizację lotu? 

Umawiamy się na lot na konkretny dzień i godzinę. Są jednak sytuacje, w których termin może ulec zmianie np. załamanie pogody, zdarzenia losowe, dyspozycyjność pilota. W takich sytuacjach lot nie przepada tylko zmieniamy jego termin umawiając się na inny dzień i godzinę.

 

Produkty powiązane

Tel. 693 649 081

codziennie od godz. 9:00 do 21.00

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl