Lot balonem Wrocław

lot balonem Wrocław

Przedstawiamy Państwu jedną z przyjemniejszych atrakcji jaką jest lot balonem. To wspaniałe doświadczenie i pomysł na fantastyczny prezent dla bliskiej nam osoby. Startujemy z jednej z polecanych przez nas lokalizacji pod Wrocławiem np. park w miejscowości Szczodre. Sam lot trwa od 40 min. do 1,5 godz. + przygotowania balonu i zakończenie. Atrakcja potrwa od 3 do 4 godz. Nasi piloci to wykwalifikowana kadra mogąca pochwalić się wieloletnim stażem w lataniu balonem.

Jesteśmy organizatorem lotów na szczególne okazje:
  • świętuj w balonie 30, 40, 50, 60 urodziny
  • rocznica ślubu
  • zaręczyny w balonie
  • eventy firmowe - loty na linie

Lot balonem

Loty balonem na linie - atrakcja na imprezy plenerowe

Loty balonem na linie - atrakcja na imprezy plenerowe
Loty balonem na linie - atrakcja na imprezy plenerowe

atrakcja na imprezy plenerowe
loty balonem na linie

Cena:

2 399,00 zł

godz.

Wrażenia z lotu balonem 

Lot balonem to niezwykłe doświadczenie dostarczające niezapomnianych wrażeń. Wielkie emocje, które na długo pozostają w pamięci. Podczas lotu możesz podziwiać piękne krajobrazy i delektować się otaczającą ciszą. Będąc wysoko nad ziemią, zobaczysz panoramę Wrocławia, kolorowe pola, lasy i inne obszary natury. To wyjątkowy sposób, aby docenić otaczające nas piękno świata. Podczas lotu balonem możesz poczuć się swobodnie unosząc się z lekkością w przestworzach.

Podczas lotu doświadczysz ciszy i spokoju, której tak bardzo nam brakuje w codziennym życiu. Atmosfera panująca w balonie sprzyja relaksowi a nawet kontemplacji. W przeciwieństwie do lotów statkami powietrznymi z napędem mechanicznym balon porusza się bezszelestnie. Dzięki temu zamiast odgłosów pracującego silnika możesz usłyszeć delikatny szum wiatru. Latanie balonem jest piękne!


Dla większości osób lot balonem jest źródłem ekscytacji i dużej dawki adrenaliny. To fascynujący proces startu i lądowania. Obserwowanie balonu wypełnionego gorącym powietrzem unoszącego się z lekkością nad ziemią dostarcza ciekawych wrażeń.

 

Kontakt tel. 693649081

Atrakcje Wrocław

Atrakcje

Imprezy Wrocław

Imprezy

sposoby płatności

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl