Lot balonem dla dwojga Wrocław

Cena: 2 399,00 zł 2399.00

ilość Pakiet

towar niedostępny

Opis

Kameralny lot balonem Wrocław 2 osoby

Organizujemy przepiękne loty kameralnym balonem z niecodziennym widokiem na świat. To prawdziwa przygodą i okazja do odkrywania nowych przyjemności. Nasza oferta dotyczy przelotu na wyłączność dla 2 osób + obsługa. Miejsce startu omawiamy przed zakupem usługi, starając się dopasować jak najdogodniej do Państwa oczekiwań.

Mamy kilka lokalizacji w okolicach Wrocławia np. Park w miejscowości Szczodre, jedyne 17 km od Wrocławskiego Rynku. Ostateczny przebieg trasy i miejsce lądowania zależy od kierunku wiatru. Istnieje możliwość zaproponowania własnego miejsca startu, które weryfikujemy w oparciu o warunki terenowe, pogodowe i ograniczenia przestrzeni powietrznej.

  • Czas lotu: 60 min - 1,5 godz.
  • Czas atrakcji z przygotowaniami balonu, lotem i zakończeniem: 3-4 godz.
  • Miejsce startu: okolice Wrocławia zależne od kierunku wiatru
  • Miejsce lądowania: zależne od wiatru
  • Cena za cały balon na wyłączność!
  • Kameralny lot balonem dla dwojga

U nas zamawiasz cały balon na wyłączność, a nie miejsce w koszu, w którym leci 10 innych osób! Zapewniamy poczucie prywatności.  

 

Lot widokowy balonem - panorama Wrocławia

Lot balonem to niezapomniane przeżycie dla miłośników przygód i pięknych widoków. Jest to jedna z najlepszych form podziwiania panoramy miasta z lotu ptaka. Okolice Wrocławia to idealne miejscem do lotów balonem ze względu na swoje położenie w dolinie rzeki Odry i liczne parki, które stanowią doskonałe tło dla tego rodzaju atrakcji. Podczas lotu można zobaczyć m.in. Sky Tower, Halę Stulecia, Ostrów Tumski.


Sam lot trwa ponad godzinę i rozpoczyna się o świcie lub przed zachodem słońca, kiedy wiatr jest najspokojniejszy. Podczas lotu balonem można podziwiać piękne widoki, a także spróbować swoich sił w sterowaniu balonem z pomocą pilota. Po lądowaniu czeka na nas tradycyjne toastowanie szampanem.

Lot balonem we Wrocławiu to niezapomniana przygoda, która daje mnóstwo radość! Zapierające dech w piersiach widoki towarzyszącą od pierwszych do ostatnich chwil lotu. Cały balon na wyłączność dla 2 osób to doskonały pomysł na romantyczną randkę lub oryginalny prezent dla bliskiej osoby.
 

Balon jako pomysł na prezent lub oryginalne zaręczyny

Spraw bliskiej osobie naprawdę wyjątkowy prezent lub zaskocz swoja wybrankę w oryginalny sposób oświadczając się na wysokości 300 metrów. To będzie nieziemska niespodzianka i pamiątka na całe życie. Lot balonem dla dwojga szczególnie polecamy na takie okazja jak:

  • rocznica ślubu
  • zaręczyny
  • urodziny

Latanie balonem to atrakcja sezonowa od wiosny do jesieni, możliwa do zrealizowania wyłącznie przy dogodnych warunkach atmosferycznych. Ostateczną decyzje podejmuje pilot. Umawiamy się na konkretny dzień i godziny popołudniowe. Gdy zbliża się termin obserwujemy pogodę i potwierdzamy państwu przelot. Jeżeli prognoza pogody zmusza nas do przełożenia lotu to proponujemy inny dzień. Przy dogodnych warunkach atmosferycznych czas lotu zależeć będzie od siły wiatru dlatego prosimy założyć, że potrwa od 40 minut do 1,5 godziny.

 

 

Co trzeba wiedzieć przed zakupem lotu balonem?

Prosimy o zapoznanie się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi lotów balonem. Chętnie odpowiemy też na inne pytania dlatego zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. 

Czy pogodna ma wypływa na realizację usługi?
- Tak, pogoda wpływa na ostateczną decyzje dotyczącą lotu balonem.

Czy siła wiatru ma wpływ na czasu trwania lotu?
- Tak, siła i prędkość wiatru ma wpływ na ostateczny czas lotu.

Czy lot odbywa się przy niedogodnych warunkach atmosferycznych?
- Nie, przy złej pogodzie lot zostanie odwołany i przeniesiony na inny termin.

Kto podejmuje ostateczną decyzje o odbyciu się lotu?
- Tylko pilot może podjąć ostateczna decyzję o odbyciu się lotu balonem.

Czy możliwa jest zmiana terminu ze względu na złą pogodę?
- Tak, przy złej pogodzie w dniu lotu umawiamy się na inny termin.

Czy są ograniczenia wiekowe?
- Tak. W przypadku osób nieletnich wymagana jest obecność rodzica lub opiekuna.

Oferujemy kilka balonów i zachęcamy do kontaktu w celu uzgodnienia szczegółów lotu.

 

Tel. 693 649 081

codziennie od godz. 9:00 do 21.00

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl