Rejs statkiem pasażerskim z miasta do ZOO Wrocław

Cena: 40,00 zł 40.00
ilość Rejs

towar niedostępny

* - Pole wymagane

Opis

Rejs statkiem do ZOO Wrocław - Rejs dla grup od 5 osób

Zapraszamy na rejs statkiem pasażerskim do ZOO. Startujemy za Ostrowa Tumskiego we Wrocławiu i kończymy na przystani zlokalizowanej 100m od tylnego wejścia do ZOO od strony rzeki. Wejście nazywa się "Brama Japońska", posiada kasę biletową i jest zdecydowanie mniej oblegane przez turystów niż wejście główne. Uwaga - mamy kilka statków i kilka przystani dlatego przed zakupem biletów prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia szczegółów.

» Start rejsu

Duży statek Rusałka - rejs trwa około 20-25 min.

  • rejs tylko w wybrane dni tygodnia

Małe statki - rejs trwa około 25 min.

  • start z wyznaczonej przystani przez armatora (dostępne 4 przystanie)

» Koniec rejsu

  • Przystań Zoologiczna
  • 100m od tylnego wejście do ZOO

 

Jakie są godziny rejsu statkiem z miasta do ZOO?

Godziny rejsu z przystani (miasto) to 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 18:00, 19:00. Wsiadając na statek trzeba powiedzieć sternikowi, że chcecie wysiąść przy ZOO. 

 

Przed zakupem biletu prosimy o kontakt w celu ustalenia statku i przystani

tel. 693649081

 

 

statek gondola 

statek Pirat

statek Korsarz

 

ZOO Wrocław wejście Brama Japońska

Od 1 kwietnia można korzystać z dodatkowego wejścia do ZOO, które jest zlokalizowane od strony rzeki. Jest tam kasa biletowa i nie ma kolejek jak przy wejściu głównym od ulicy Wróblewskiego (zwłaszcza w weekendy i święta). Brama Japońska znajduje się 100 merów od naszej przystani, do której płyną statki startujące z miasta przy moście Piaskowym lub moście Tumskim. Statek i Zoo to idealne połączenie obowiązkowych atrakcji Wrocławia i wygodne przemieszczanie się zwłaszcza dla turystów mieszkających w centrum miasta.

 

Czy można wrócić statkiem z ZOO do miasta?

Nasze statki zaczynają rejs tylko na Ostrowie Tumskim ponieważ w godzinach popołudniowych wszystkie miejsca są już zajęte. To dlatego nie zabieramy turystów wracających z ZOO do miasta. Trzeba udać się do wyjścia głównego i wrócić spacerem lub tramwajem, który jest najszybszym środkiem komunikacji miejskiej. My polecamy tramwaj.

Rejs z ZOO do miasta organizujemy dla dużych grup zorganizowanych jak wycieczki szkolne i grupy turystyczne. W przypadku małych grup zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu zapytania o powrót z ZOO do miasta. Zawsze staramy się pomóc i dobrze doradzić.

Tel. 693 649 081

codziennie od godz. 9:00 do 21.00

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl